top of page

Gelecek için Give Back Topluluğu

Birlikte daha güçlü bir gelecek yaratmak için adım atalım

Topluluk adımlarının sıralaması
2.sırayıı ifade eder
3.adımı ifade eder

Uzmanlığını Toplumda Fayda Yaratmak Üzere Paylaş

Gençler eğitiminden yararlansın, sosyal etki puanın yükselsin

Hem geleceği şekillendir
Hem de yarattığın sosyal faydayı gör

Kimler Katılabilir?

Elde edilen kazanımları alacağını ifade eden onay kutusu

Genç Profesyoneller (Meslek hayatındaki ilk 2-5 yıl içindekiler)

Elde edilen kazanımları alacağını ifade eden onay kutusu

Tecrübeli Profesyoneller (Meslek hayatında 5+ yıl tecrübeye sahip olanlar)

onay kutusu

Sosyal Etki Yaratmak İsteyen Kurumlar

Neden Give Back (Geri Verme)?

Bir toplumun gerçek zenginliği, bireylerin birbirlerine nasıl destek olduğunda yatar. "Give back" (geri verme) felsefesi, hayatta elde ettiğimiz bilgi, deneyim ve kaynakları başkalarının da faydalanması için paylaşma anlayışını temsil eder.

Zaman, bilgi, deneyim ve mentorluk da dahil olmak üzere birçok farklı şekilde geri vermek mümkündür. "Give back" anlayışı, bireyin sadece kendi başarısını değil, çevresindeki topluluğun başarısını da gözetmesidir.

Biz, "Gelecek için Give Back" topluluğu olarak, gençlere yeteneklerini geliştirmeleri ve topluma fayda sağlamaları için fırsatlar sunuyoruz. İnanıyoruz ki, gençlerin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olmak, gelecekte daha güçlü ve sürdürülebilir bir toplumun temelini atmaktır.

Bir adım atın, bir etki yaratın ve geleceğe iz bırakın.

Sık Sorulan Sorular

1. Herkes topluluğa katılabiliyor mu?

Hayır. En azından bugün için eğitim kütüphanemizin, yaymak istediğimiz kültürün en efektif şekilde yayılması için topluluğumuzu kontrollü bir şekilde büyütüyoruz. 

2. Başvurum ne zaman değerlendirilecek ?

Başvurulara elimizden geldiği kadar hızlı dönüş yapmaya çalışıyoruz, ancak 3 haftadan uzun bir süredir dönüş yapılmadıysa lütfen hi@traineepath.com adresine bir mail bırakın. Belki formunuz bize ulaşmamış olabilir.

3. Toplulukta bulunmanın avantajları nelerdir?

Gelecek için üretmek isteyen, fayda odaklı bir grubun içine giriyorsunuz ve network odaklı etkinliklerimize sizleri de davet ediyoruz.
İçinde bulunduğumuz topluma geri vermenin yanı sıra platform içinde yarattığınız etkiyi de ölçümleyip sizlere bildiriyoruz. Yarattığınız içerikle binlerce gence ulaşmak da bonus.

4. Kurumlar nasıl katkıda bulunabilir?

Geri vermenin birden fazla yolu vardır. Öncelikle kurumlarla tanışarak, beklentilerine en uygun modeli esnek bir şekilde sunmak ilk hedefimiz oluyor. Bizimle tanışmaktan çekinmeyin, hi@traineepath.com adresine bir mail bırakın.

bottom of page